DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

DWÓJKOWE PRZEDSZKOLAKI MAJĄ SWOJE NAZWY I ZNAKI!

Dzieci z oddziałów przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Żaganiu im. 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej realizują w tym roku szkolnym innowację „Przedszkolaki maja znaki!

Założeniem innowacji jest nazwanie grup i opracowanie znaku rozpoznawczego dla oddziałów. Założyliśmy, że nazwa jak i  logo powinno wiązać się z sylwetką patronującej szkole 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej.
W wyniku współpracy wychowawczyń Magdaleny Sołtys i Beaty Purwiel z rodzicami przedszkolaków oraz pracy z dziećmi, grupy w październiku przyjęły nazwy.

Grupa O „a” przyjęła nazwę „Wiewiórki", a grupa O „b” Maczki”Obecnie dla każdej z grup opracowujemy logo.

Beata Purwiel 


 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 521

Ogółem 108061

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
9
4
6
Days
0
0
Hours
2
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.