DWÓJKOWE PRZEDSZKOLAKI MAJĄ SWOJE NAZWY I ZNAKI!

Dzieci z oddziałów przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Żaganiu im. 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej realizują w tym roku szkolnym innowację „Przedszkolaki maja znaki!

Założeniem innowacji jest nazwanie grup i opracowanie znaku rozpoznawczego dla oddziałów. Założyliśmy, że nazwa jak i  logo powinno wiązać się z sylwetką patronującej szkole 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej.
W wyniku współpracy wychowawczyń Magdaleny Sołtys i Beaty Purwiel z rodzicami przedszkolaków oraz pracy z dziećmi, grupy w październiku przyjęły nazwy.

Grupa O „a” przyjęła nazwę „Wiewiórki", a grupa O „b” Maczki”Obecnie dla każdej z grup opracowujemy logo.

Beata Purwiel