Pożegnanie naszych ósmoklasistów

W czwartek 25 czerwca 2020 r. pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów. W czasie uroczystego apelu mieliśmy przyjemność gościć wiceburmistrza Pana Sebastiana Kuleszę, panią dyrektor Dorotę Maćkowską, panią wicedyrektor Iwonę Darowską, rodziców, uczniów i nauczycieli. Uczniowie otrzymali ostatnie świadectwa, nagrody i podziękowania za trud i wysiłek włożony w edukację, umiejętności sportowe oraz działanie na rzecz szkoły. Podziękowania dla rodziców od Rady Rodziców przekazała pani Marta Sawicka-Szczesiak. Były łzy, uśmiech, piękne słowa i gesty. Czuliśmy, że 8 wspólnych lat dobiegło końca i dla wszystkich był to piękny czas.

Będziemy tęsknić za naszymi wspaniałymi uczniami
Dziękujemy za wspólne 8 lat nauki
Jesteśmy pewni, że świetnie sobie poradzą w nowych placówkach
Życzmy samych sukcesów i rozwoju w dalszej drodze edukacyjnej
I oczywiście czekamy na pierwsze wrażenia z nowych szkół
Nie mówimy żegnajcie, ale do zobaczenia!