DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Pożegnanie naszych ósmoklasistów

W czwartek 25 czerwca 2020 r. pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów. W czasie uroczystego apelu mieliśmy przyjemność gościć wiceburmistrza Pana Sebastiana Kuleszę, panią dyrektor Dorotę Maćkowską, panią wicedyrektor Iwonę Darowską, rodziców, uczniów i nauczycieli. Uczniowie otrzymali ostatnie świadectwa, nagrody i podziękowania za trud i wysiłek włożony w edukację, umiejętności sportowe oraz działanie na rzecz szkoły. Podziękowania dla rodziców od Rady Rodziców przekazała pani Marta Sawicka-Szczesiak. Były łzy, uśmiech, piękne słowa i gesty. Czuliśmy, że 8 wspólnych lat dobiegło końca i dla wszystkich był to piękny czas.

Będziemy tęsknić za naszymi wspaniałymi uczniami
Dziękujemy za wspólne 8 lat nauki
Jesteśmy pewni, że świetnie sobie poradzą w nowych placówkach
Życzmy samych sukcesów i rozwoju w dalszej drodze edukacyjnej
I oczywiście czekamy na pierwsze wrażenia z nowych szkół
Nie mówimy żegnajcie, ale do zobaczenia!

 


 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 892

Ogółem 105841

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
8
6
0
Days
1
0
Hours
5
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.