Spotkanie z pracownikami żagańskiego Sanepidu

19 grudnia uczniowie kl. IIIa i IIIb uczestniczyli w spotkaniu z pracownikami żagańskiego Sanepidu. Spotkanie miało na celu podniesienie świadomości prozdrowotnej uczniów. Panie prelegentki uświadomiły dzieciom, jakie produkty należy spożywać, a jakich unikać, by długo cieszyć się zdrowiem. Zwróciły również uwagę na fakt, by dbać o higienę osobistą , która jest bardzo ważna w profilaktyce wielu chorób. Była to dla uczniów cenna lekcja z zakresu edukacji prozdrowotnej.