DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Spotkanie z pracownikami żagańskiego Sanepidu

19 grudnia uczniowie kl. IIIa i IIIb uczestniczyli w spotkaniu z pracownikami żagańskiego Sanepidu. Spotkanie miało na celu podniesienie świadomości prozdrowotnej uczniów. Panie prelegentki uświadomiły dzieciom, jakie produkty należy spożywać, a jakich unikać, by długo cieszyć się zdrowiem. Zwróciły również uwagę na fakt, by dbać o higienę osobistą , która jest bardzo ważna w profilaktyce wielu chorób. Była to dla uczniów cenna lekcja z zakresu edukacji prozdrowotnej.

Licznik odwiedzin

Miesiąc 176

Ogółem 102649

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
7
6
Days
1
5
Hours
3
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.