DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Godne Dzieciństwo

14 grudnia członkowie koła  PCK przy PSP nr2 w Żaganiu uczestniczyli  w zbiórce pieniążków w markecie  TESCO. Podczas tej przedświątecznej akcji  wolontariusze zebrali kwotę ponad 1.300 zł. Środki pozyskane w akcji „Godne Dzieciństwo” przekazane zostaną na dożywianie dzieci w Świetlicach PCK oraz podczas akcji letniej w Ośrodku Polskiego Czerwonego Krzyża w Sławie.

Licznik odwiedzin

Miesiąc 180

Ogółem 102653

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
7
6
Days
1
6
Hours
3
5
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.