DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Razem na Święta

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję Razem na Święta. W dniu dzisiejszym odwiedziliśmy naszych dawnych pracowników szkoły, były wzruszenia, niespodzianki i miłe słowa. Bogatym nie jest ten co posiada, ale ten kto zdolny jest dawać. Wszystkim serdecznie dziękuję za włączenie się w akcję.

Licznik odwiedzin

Miesiąc 180

Ogółem 102653

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
7
6
Days
1
6
Hours
3
3
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.