DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Wycieczka do Przedsiębiorstwa wodociągowego w Żaganiu

Na przełomie października i listopada uczniowie kl. I-III PSP nr 2 w Żaganiu uczestniczyli w wycieczkach do Przedsiębiorstwa wodociągowego - ,, Żagańskie Wodociągi i Kanalizacje sp.z.o.o. Celem wycieczki było podniesienie świadomości ekologicznej wychowanków oraz przybliżenie dzieciom istoty procesu oczyszczania wody. Pan przewodnik, który oprowadził nas po zakładzie, opowiedział i pokazał bardzo szczegółowo proces oczyszczania wody. Uczniowie mogli  zobaczyć wiele urządzeń niezbędnych do tego, aby woda nadawała się do picia. Wszyscy mogli sprawdzić, jak działają urządzenia komputerowe, które odgrywają ogromną rolę w całodobowym monitorowaniu czystości  wody, pompowaniu jej i filtracji. Byliśmy również w oczyszczalni ścieków, której zadaniem jest oczyszczanie ścieków pochodzących z okolicznych gospodarstw domowych, bez użycia środków chemicznych. Była to dla nas ciekawa lekcja z zakresu ekologii.

                                                                                                   Nauczyciele kl.I-III

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 100

Ogółem 101739

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
4
3
Days
1
2
Hours
0
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.