DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Przedstawienie profilaktyczne

Uczniowie mieli dzisiaj możliwość obejrzenia dwóch spektakli profilaktycznych przygotowanych przez Teatr Maski z Krakowa. Dzieci z klas 0-3 oglądały występ pt. „Być dorosłą bardzo chciała i na miotle odleciała” natomiast młodzież zapoznała się kolejny raz z tematyką uzależnienia od narkotyków poprzez przedstawienie „Odnaleźć siebie”.
Organizacją przedstawień zajmowała się p. Milena Żelazek-Horodyska.

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 99

Ogółem 101738

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
4
3
Days
1
1
Hours
1
5
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.