DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Uroczysty apel upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości

W dniu 12.11.2019 odbył się apel upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości. Został przygotowany przez drużynę Pancerniaków oraz p. Anię Pokusę Łach, Oliwię z klasy 7 A i naszego drużynowego kolegę z PSP nr 7 Julka. Tematem występu były dzieci, te które walczyły ramię w ramię z dorosłymi. To one poświęcały swoje życie i przyszłość, by dzisiaj Polska była wolnym krajem.
Opiekunkami dzieci były: p. Milena Żelazek-Horodyska oraz p. Marta Sawicka-Szczesiak.
Serdecznie dziękujemy za piękny występ i zaangażowanie wszystkich osób. Oby już nigdy żadne polskie dziecko nie musiało powiedzieć „Dziś idę walczyć mamo”.

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 99

Ogółem 101738

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
4
3
Days
1
1
Hours
0
1
Minute
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.