DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Finał zbiórki karmy dla potrzebujących zwierząt!

Zakończyliśmy kolejną zbiórkę karmy i artykułów dla zwierzaków ze schroniska w Żarach. Inicjatorkami akcji była Radna Miasta Żagań Pani Małgorzata Klorek oraz wolontariuszka schroniska Pani Małgorzata Murasicka. Przez kilka tygodni udało nam się zebrać 178 kilogramów karmy dla psów i kotów. Wśród zebranych rzeczy znalazły się również koce, legowiska oraz mnóstwo przedmiotów niezbędnych zwierzaczkom. Do szkolnej akcji włączył się salon MakiNails Magdalena i Kaja. Zbiórka po raz kolejny pokazała, że nie jest nam obojętny los porzuconych zwierząt. Dziękujemy Pani Dyrektor Dorocie Maćkowskiej, Paniom z salonu, uczniom, rodzicom i nauczycielom za ogromne serce i zaangażowanie!!!

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 100

Ogółem 101739

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
4
3
Days
1
1
Hours
4
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.