Finał zbiórki karmy dla potrzebujących zwierząt!

Zakończyliśmy kolejną zbiórkę karmy i artykułów dla zwierzaków ze schroniska w Żarach. Inicjatorkami akcji była Radna Miasta Żagań Pani Małgorzata Klorek oraz wolontariuszka schroniska Pani Małgorzata Murasicka. Przez kilka tygodni udało nam się zebrać 178 kilogramów karmy dla psów i kotów. Wśród zebranych rzeczy znalazły się również koce, legowiska oraz mnóstwo przedmiotów niezbędnych zwierzaczkom. Do szkolnej akcji włączył się salon MakiNails Magdalena i Kaja. Zbiórka po raz kolejny pokazała, że nie jest nam obojętny los porzuconych zwierząt. Dziękujemy Pani Dyrektor Dorocie Maćkowskiej, Paniom z salonu, uczniom, rodzicom i nauczycielom za ogromne serce i zaangażowanie!!!