Uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów pierwszej klasy.

Dnia 29 października b.r. w PSP nr2 odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów pierwszej klasy. Pierwszoklasiści  w obecności Pani Dyrektor D. Maćkowskiej ,  Wicedyrektor Pani I. Darowskiej , z-cy Burmistrza Pana S. Kuleszy, Naczelnika Oświaty Pana M. Krugły, Radnych Miasta Żagań, Prezydium Rady Rodziców i rodziców zaprezentowali program artystyczny. Celująco odpowiadali na pytania dotyczące ojczyzny bezpieczeństwa i zachowania. Po prezentacji złożyli uroczyste ślubowanie.  Pani Dyrektor i Wicedyrektor dokonały aktu pasowania dzieci na uczniów PSP2 Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy ,upominki od zaproszonych gości oraz słodkości od rodziców. Po uroczystości udali się do klas na słodki poczęstunek .

Witamy Was w społeczności szkolnej i życzymy Wam sukcesów w nauce.

I.Trybulińska