DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów pierwszej klasy.

Dnia 29 października b.r. w PSP nr2 odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów pierwszej klasy. Pierwszoklasiści  w obecności Pani Dyrektor D. Maćkowskiej ,  Wicedyrektor Pani I. Darowskiej , z-cy Burmistrza Pana S. Kuleszy, Naczelnika Oświaty Pana M. Krugły, Radnych Miasta Żagań, Prezydium Rady Rodziców i rodziców zaprezentowali program artystyczny. Celująco odpowiadali na pytania dotyczące ojczyzny bezpieczeństwa i zachowania. Po prezentacji złożyli uroczyste ślubowanie.  Pani Dyrektor i Wicedyrektor dokonały aktu pasowania dzieci na uczniów PSP2 Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy ,upominki od zaproszonych gości oraz słodkości od rodziców. Po uroczystości udali się do klas na słodki poczęstunek .

Witamy Was w społeczności szkolnej i życzymy Wam sukcesów w nauce.

 I.Trybulińska

Licznik odwiedzin

Miesiąc 100

Ogółem 101739

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
4
3
Days
1
1
Hours
4
8
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.