Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W dniu 2 września 2019 r. o godzinie 8:00 w Publicznej Szkole Podstawowej  nr 2 w Żaganiu odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020, w którym uczestniczyli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Żagania p. Andrzej Katarzyniec,  Przewodniczący Rady Miasta p. Adam Matwijów, p. Dariusz Jadach, p. Tomasz Nowak, ks. Kamil Obała, ks. ppłk Radosław Michnowski. W czasie apelu została wspomniana 80. rocznica wybuchu II wojny światowej. Zostały również wręczone akty nadania stopnia awansu zawodowego p. Magdalenie Sofroniuk oraz p. Ewie Gzyl. Drużynowe szkolnej drużyny harcerskiej uroczyście podziękowały ks. ppłk Radosławowi Michnowskiemu za współpracę oraz wsparcie duchowe i rzeczowe.

Wszystkim życzymy udanego i owocnego w sukcesy roku szkolnego.