DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Popularyzacja czytelnictwa

W ramach działań promujących czytelnictwo dnia 19 września 2019 r. uczennice śzkoły średniej ( Zespół Szkół Licealnych i Technicznych) czytały uczniom klas 3 z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Żaganiu.  Dzieci z uwagą i zainteresowaniem wysłuchały   przygód głównej bohaterki książki ,, Nella mała podróżniczka", poznały dalekie kraje afrykańskie, kulturę, warunki życia afrykańskich dzieci i ich marzenia. Ich uwagę zwrócił bardzo bogaty opis fauny i flory gorącej Afryki. Wspólne czytanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Skrzypek Edyta
Ryży Mirosława

 

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 868

Ogółem 96869

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
5
8
1
Days
1
8
Hours
1
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.