DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Święto Drzewa

10 października 2019 r. w naszej szkole odbyło się  Święto Drzewa. W tym dniu uczniowie klas 0-III przyszli ubrani na zielono. Na zajęciach zostały przeprowadzone pogadanki na temat roli drzew i lasu. Każda klasa przygotowała duży liść w kolorach jesieni i napisała na nim obietnicę ekologiczną. Liście zostały wyeksponowane na tablicy przed gabinetami. Uczniowie klas pierwszych zasadziły drzewka na terenie szkoły i złożyły Zielone Ślubowanie.

                                                                                        Małgorzata Moskwa

 

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 696

Ogółem 100430

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
0
4
Days
0
3
Hours
5
1
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.