DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

XIX DZIEŃ PAPIESKI

 

Tegoroczny Dzień Papieski obchodziliśmy pod hasłem „WSTAŃCIE, CHODŹMY!”. Uczniowie naszej szkoły włączyli się aktywnie w obchody tego dnia.
W rocznicę wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową 16.X.2019 r. cała społeczność szkolna włączyła się w ogólnopolską akcję „Papieskiego dzieła tysiąclecia” budując żywy pomnik Jana Pawła II poprzez zakup kremówki papieskiej, której dochód zasilił fundusz Rady Rodziców naszej szkoły.                                 

                                                                        Elżbieta Skowrońska

 

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 696

Ogółem 100430

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
0
4
Days
0
4
Hours
1
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.