Wizyta w straży pożarnej

Uczniowie z klasy I b Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Żaganiu wraz z wychowawczynią Małgorzatą Moskwa odwiedzili 4 marca 2014 r. Państwową Straż Pożarną w Żaganiu. Zapoznali się z pracą strażaków, którzy nie tylko gaszą pożary, ale ratują również życie ludzi. Zobaczyli wspaniałe wozy strażackie, przymierzali hełmy, a nawet próbowali "gasić" pożar. Na zakończenie wizyty wszyscy uczniowie otrzymali kolorowe plany lekcji, zakładki do książek oraz słodycze. Pełni wrażeń przyrzekli, że w przyszłości zostaną strażakami.

Małgorzata Moskwa