DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Wizyta w straży pożarnej

Uczniowie z klasy I b Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Żaganiu wraz z wychowawczynią Małgorzatą Moskwa odwiedzili 4 marca 2014 r. Państwową Straż Pożarną w Żaganiu. Zapoznali się z pracą strażaków, którzy nie tylko gaszą pożary, ale ratują również życie ludzi. Zobaczyli wspaniałe wozy strażackie, przymierzali hełmy, a nawet próbowali "gasić" pożar. Na zakończenie wizyty wszyscy uczniowie otrzymali kolorowe plany lekcji, zakładki do książek oraz słodycze. Pełni wrażeń przyrzekli, że w przyszłości zostaną strażakami.

Małgorzata Moskwa

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 405

Ogółem 95096

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
5
3
4
Days
2
3
Hours
4
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.