IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w PSP nr 2 w Żaganiu

W świetlicy szkolnej PSP nr 2 w Żaganiu 04.10.2019r. odbył się IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej. Gratulujemy uczniom i nauczycielom, którzy zdobyli certyfikat i tytuł Eksperta tabliczki mnożenia. Tegoroczna edycja przybrała charakter ogólnomiejski. Nasze patrol egzaminacyjny odwiedził Urząd Miasta w Żaganiu oraz pobliskich przedsiębiorców. Wszyscy egzaminowani zasłużyli na medal. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor Doroty Maćkowskiej za zorganizowanie słodkiej niespodzianki dla uczestników oraz do Urzędu Miasta za serdeczne przyjęcie. Akcję uznajemy za udaną. Koordynatorzy Anna Pokusa - Łach, Magdalena Antosz oraz Milena Żelazek - Horodyska.

Hour