DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w PSP nr 2 w Żaganiu

W świetlicy szkolnej PSP nr 2 w Żaganiu 04.10.2019r. odbył się IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej. Gratulujemy uczniom i nauczycielom, którzy zdobyli certyfikat i tytuł Eksperta tabliczki mnożenia. Tegoroczna edycja przybrała charakter ogólnomiejski. Nasze patrol egzaminacyjny odwiedził Urząd Miasta w Żaganiu oraz pobliskich przedsiębiorców. Wszyscy egzaminowani zasłużyli na medal. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor Doroty Maćkowskiej za zorganizowanie słodkiej niespodzianki dla uczestników oraz do Urzędu Miasta za serdeczne przyjęcie. Akcję uznajemy za udaną. Koordynatorzy Anna Pokusa - Łach, Magdalena Antosz oraz Milena Żelazek - Horodyska.

 

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 53

Ogółem 106867

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
8
9
4
Days
2
1
Hours
0
8
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.