DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W piątek, 19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie klas 0-III swój apel mieli o godzinie 8, a uczniowie klas IV-VII o godzinie 11. W apelu uczestniczyli przedstawiciele Rady Miasta: p. Grzegorz Kuźniar, p. Dariusz Jadach, p. Wiesław Bochenek, p. Tomasz Nowak, Prezes Oddziału ZNP p. Romana Błahuta oraz przedstawiciele Rady Rodziców: p. Karolina Poprawska i p. Renata Brożyna. Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody, dyplomy i podziękowania za aktywną pracę oraz sukcesy osiągane w konkursach przedmiotowych, artystycznych, zawodach sportowych oraz za 100% frekwencję, działalność w drużynie harcerskiej, wolontariacie, samorządzie uczniowskim. Podziękowania otrzymali również rodzice uczniów wzorowych, a także rodzice aktywnie uczestniczący w życiu klasowym oraz szkolnym. Uroczystości w tym dniu uświetnił swoimi występami szkolny zespół taneczny. Dyrekcja szkoły serdecznie podziękowała wszystkim za miniony rok szkolny i życzyła udanych, pełnych słońca i przygód wakacji. 

    

    

      

  

Licznik odwiedzin

Miesiąc 53

Ogółem 106867

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
8
9
4
Days
2
1
Hours
2
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.