Laureaci LEONA w żagańskiej Dwójce

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym „LEON”.
Ogromny sukces pierwszaków:

I miejsce matematyka i IV zintegrowane sprawności – Jakub Brożyna,

II miejsce matematyka i IV zintegrowane sprawności – Karol Łach.

Pozostali Laureaci z klas pierwszych to Zuzanna Dobrowińska, Aleksander Bobek i Julian Sokołowski.

W klasach drugich Laureatami zostały: Julia Słomińska i Michalina Bartoszewska, a w trzecich Laureatem został Wojciech Kuszlewski.

Opiekunkami w/w uczniów są panie: Marta Susfał, Małgorzata Moskwa, Edyta Skrzypek i Iwona Trybulińska. Uczniom i paniom serdecznie gratulujemy.