DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Konkurs wojewódzki „Czytanie warte zachodu”

 

Jagoda Błażałek, uczennica klasy VIII, została laureatką konkursu „Czytanie warte zachodu”. Jest to konkurs wojewódzki, organizowany po raz szósty, pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty- Ewy Rawy. Finał konkursu odbył się 29. kwietnia w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym w Gorzowie Wielkopolskim.

Wielkie gratulacje dla Jagody J

Licznik odwiedzin

Miesiąc 696

Ogółem 100430

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
0
4
Days
0
2
Hours
2
7
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.