WARSZTATY WIELKANOCNE W ŻAGAŃSKIEJ DWÓJECZCE

2 kwietnia 2019r. w naszej szkole odbyły się WARSZTATY WIELKANOCNE przygotowane przez panią Elżbietę Skowrońską i Katarzynę Orman. Nauczyciele we współpracy z rodzicami oraz uczniami tworzyli piękne ozdoby świąteczne, które będzie można podziwiać a także zakupić podczas szkolnego kiermaszu. Przy okazji warsztatów dzieci poznawały tradycje wielkanocne oraz ciekawe techniki tworzenia różnorodnych ozdób i prac plastycznych o tematyce świątecznej.

Warsztaty upłynęły w przemiłej atmosferze i zapewne będziemy je mile wspominać.

Pragniemy serdecznie podziękować rodzicom za poświęcony czas i zaangażowanie w tegorocznych warsztatach.

Katarzyna Orman