DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

WARSZTATY WIELKANOCNE W ŻAGAŃSKIEJ DWÓJECZCE

2 kwietnia 2019r. w naszej szkole odbyły się WARSZTATY WIELKANOCNE przygotowane przez panią Elżbietę Skowrońską i Katarzynę Orman. Nauczyciele we współpracy z rodzicami oraz uczniami tworzyli piękne ozdoby świąteczne, które będzie można podziwiać a także zakupić podczas szkolnego kiermaszu. Przy okazji warsztatów dzieci poznawały tradycje wielkanocne oraz ciekawe techniki tworzenia różnorodnych ozdób i prac plastycznych o tematyce świątecznej.

Warsztaty upłynęły w przemiłej atmosferze i zapewne będziemy je mile wspominać.

Pragniemy serdecznie podziękować rodzicom za poświęcony czas i zaangażowanie w tegorocznych warsztatach.

Katarzyna Orman

  

  

Licznik odwiedzin

Miesiąc 99

Ogółem 101738

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
4
3
Days
1
0
Hours
4
6
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.