DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

ŚWIATOWY DZIEŃ POEZJI

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny, to także Światowy Dzień Poezji. Jest to święto ustanowione przez UNESCO w celu promowania czytania, pisania, publikowania i nauczania poezji na całym świecie. Z tej okazji uczniowie klasy V c odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną im. Papuszy Oddział dla Dzieci i Młodzieży w Żaganiu. Każdy pięknie czytał wybrane wiersze: żartobliwe, poważne, „łamiące język” i wiele innych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

A.P.

Licznik odwiedzin

Miesiąc 100

Ogółem 101739

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
4
3
Days
1
2
Hours
1
0
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.