Dzień Kobiet pod hasłem „Kolorowa Dama”

8 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet w naszej szkole pod hasłem „Kolorowa Dama”.  Samorząd Uczniowski postanowił 8 marca złożyć serdeczne życzenia wszystkim paniom. Były, więc słowa pełne słońca i radości. Wszystkie kobiety, te starsze i te młodsze, zostały obdarowane słodkościami, by ten dzień był, choć trochę inny od zwykłej szkolnej codzienności. Natomiast chłopcy w każdej klasie obdarowali swoje koleżanki i nauczycielki kwiatami oraz słodyczami. Mała rzecz, a naprawdę cieszy! Mówiące o pozytywnych stronach życia i po prostu o uśmiechu na każdy dzień.

W tym dniu można było zaszaleć i w kąciku szalonych fryzur pomyśleć o finezyjnych zmianach. Serdecznie dziękujemy za wsparcie Pani Malwinie oraz Pani Ani i uczennicom Mariannie, Oliwii i Tatianie za wsparcie w poszukiwaniu oryginalnych fryzur.

Grupa harcerska Pancerniaków zbierała na proporzec drużyny i w tym celu zorganizowali kiermasz przepięknych kwiatów i kobiecych gadżetów oraz przepysznych babeczek. Serdecznie wszystkim dziękujemy za zaangażowanie a w szczególności Pani Kasi za aktywny wkład w działania harcerzy.