DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Dzień Kobiet pod hasłem „Kolorowa Dama”

8 marca obchodziliśmy Dzień Kobiet w naszej szkole pod hasłem „Kolorowa Dama”.  Samorząd Uczniowski postanowił 8 marca złożyć serdeczne życzenia wszystkim paniom. Były, więc słowa pełne słońca i radości. Wszystkie kobiety, te starsze i te młodsze, zostały obdarowane słodkościami, by ten dzień był, choć trochę inny od zwykłej szkolnej codzienności. Natomiast chłopcy w każdej klasie obdarowali swoje koleżanki i nauczycielki kwiatami oraz słodyczami. Mała rzecz, a naprawdę cieszy! Mówiące o pozytywnych stronach życia i po prostu o uśmiechu na każdy dzień.

W tym dniu można było zaszaleć i w kąciku szalonych fryzur pomyśleć o finezyjnych zmianach. Serdecznie dziękujemy za wsparcie Pani Malwinie oraz Pani Ani i uczennicom Mariannie, Oliwii i Tatianie za wsparcie w poszukiwaniu oryginalnych fryzur.

Grupa harcerska Pancerniaków zbierała na proporzec drużyny i w tym celu zorganizowali kiermasz przepięknych kwiatów i kobiecych gadżetów oraz przepysznych babeczek. Serdecznie wszystkim dziękujemy za zaangażowanie a w szczególności Pani Kasi za aktywny wkład w działania harcerzy.

     

     

Licznik odwiedzin

Miesiąc 102

Ogółem 101741

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
4
3
Days
1
3
Hours
0
2
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.