DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

KUP PLUSZAKA ZA PIĄTAKA

W dniach 19-21.02.2019r. w Naszej Szkole odbył się kiermasz nowych i używanych zabawek przyniesionych przez Uczniów, Rodziców, Nauczycieli, a nawet Panią Dyrektor! Kiermasz cieszył tak dużym zainteresowaniem, że został przedłużony o jeden dzień. Największym powodzeniem cieszyły się Świeżaki, które szły jak świeże bułeczki! Panie Anglistki przeszukiwały stosy książek w poszukiwaniu pozycji w języku angielskim. Młodsze dziewczynki przebierały w kucykach, starsze w kolczykach i bransoletkach. Można było wzbogacić się o kolekcję bajek na DVD, książek o Myszce Miki, kupić okazyjnie nową kolejkę elektryczną, a nawet wyjechać na własnej hulajnodze. Były lalki Barbi, resoraki, plecaki i przybory szkolne, puzzle, gry i układanki. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na pewno przyciągały niskie ceny, które zaczynały się już od złotówki. Zabawki sprzedawały i świetnie się przy tym bawiły Szanowne Mamy, które już zapowiedziały udział w kolejnym kiermaszu. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup stołu do tenisa stołowego.

Rada Rodziców

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 500

Ogółem 92668

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
4
8
1
Days
0
5
Hours
5
7
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.