KUP PLUSZAKA ZA PIĄTAKA

W dniach 19-21.02.2019r. w Naszej Szkole odbył się kiermasz nowych i używanych zabawek przyniesionych przez Uczniów, Rodziców, Nauczycieli, a nawet Panią Dyrektor! Kiermasz cieszył tak dużym zainteresowaniem, że został przedłużony o jeden dzień. Największym powodzeniem cieszyły się Świeżaki, które szły jak świeże bułeczki! Panie Anglistki przeszukiwały stosy książek w poszukiwaniu pozycji w języku angielskim. Młodsze dziewczynki przebierały w kucykach, starsze w kolczykach i bransoletkach. Można było wzbogacić się o kolekcję bajek na DVD, książek o Myszce Miki, kupić okazyjnie nową kolejkę elektryczną, a nawet wyjechać na własnej hulajnodze. Były lalki Barbi, resoraki, plecaki i przybory szkolne, puzzle, gry i układanki. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na pewno przyciągały niskie ceny, które zaczynały się już od złotówki. Zabawki sprzedawały i świetnie się przy tym bawiły Szanowne Mamy, które już zapowiedziały udział w kolejnym kiermaszu. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup stołu do tenisa stołowego.