DZIEŃ OTWARTY

13 marca  nasza szkoła była otwarta dla przyszłych uczniów oraz rodziców. Gościliśmy kandydatów na pierwszaków z Miejskiego Przedszkola nr 2, Miejskiego Przedszkola nr 3 im. Marii Kownackiej oraz Miejskiego Przedszkola nr 5 im. Czesława Janczarskiego. Dzieci zapoznały się ze szkołą i uczestniczyły w ciekawych zajęciach. Na każdym piętrze czekały atrakcje przygotowane przez naszą kadrę nauczycielską: geoplany, nauka tańca, spotkanie z żółwiem, zajęcia plastyczno- techniczne. Przedszkolaki miały okazję postawić pierwsze kroki w nauce gry w szachy, uczestniczyć w zbiórce harcerskiej, pograć na instrumentach muzycznych, zobaczyć ciekawe eksperymenty chemiczne oraz rozgrzać narządy mowy przed lekcją języka angielskiego i historii. Na zakończenie wizyty, dzieci zrelaksowały się w świetlicy szkolnej, gdzie powitał ich Pan Jabłuszko i zaprosił do gier planszowych.

Dziękujemy za miłą wizytę .