DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

DZIEŃ OTWARTY

13 marca  nasza szkoła była otwarta dla przyszłych uczniów oraz rodziców. Gościliśmy kandydatów na pierwszaków z Miejskiego Przedszkola nr 2, Miejskiego Przedszkola nr 3 im. Marii Kownackiej oraz Miejskiego Przedszkola nr 5 im. Czesława Janczarskiego. Dzieci zapoznały się ze szkołą i uczestniczyły w ciekawych zajęciach. Na każdym piętrze czekały atrakcje przygotowane przez naszą kadrę nauczycielską: geoplany, nauka tańca, spotkanie z żółwiem, zajęcia plastyczno- techniczne. Przedszkolaki miały okazję postawić pierwsze kroki w nauce gry w szachy, uczestniczyć w zbiórce harcerskiej, pograć na instrumentach muzycznych, zobaczyć ciekawe eksperymenty chemiczne oraz rozgrzać narządy mowy przed lekcją języka angielskiego i historii. Na zakończenie wizyty, dzieci zrelaksowały się w świetlicy szkolnej, gdzie powitał ich Pan Jabłuszko i zaprosił do gier planszowych.

Dziękujemy za miłą wizytę .

 

 

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 500

Ogółem 92668

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
4
8
1
Days
0
4
Hours
5
5
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.