DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Lekcje języka polskiego

Klasy 4 B, 6 A, 6B i 7A doświadcza, że lekcje języka polskiego mogą być wesołe i bardzo dynamiczne. Poznają lektury poprzez zabawę, gry, prace plastyczne i pracę w grupach. I tak klasa 6A odkrywała potencjał utworu Lucy Maud Montgomery,, Ania z Zielonego Wzgórza,,. Celem lekcji było odnalezienie, opracowanie i zrozumienie wszechstronności powieści. Zanim mogli przystąpić do pracy, zostali podzielni na grupy poprzez losowe wybranie kolorowego patyczka i mieli za zadanie zdobyć materiały. By je zdobyć musieli rozszyfrować miejsce ich ulokowania a następnie dotrzeć i za pomocą hasła odebrać. Poradzili sobie wspaniałe! Opracowali w grupach zagadnienia, które prezentowali na forum klasy. Klasa numer 27 zamieniła się w Akademię pani Amarty. Uczniowie klasy 4B, zainspirowani książką Jana Brzechwy ,, Akademia pana Kleksa,, wzięli udział w lekcji przędzenia liter, podczas której utworzyły swoje nowe imiona. Nagrodą za wykonane zadanie były oczywiście kolorowe piegi

 

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1141

Ogółem 87622

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
3
8
Days
1
9
Hours
5
2
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.