DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

WIECZORNICE

Świętowaliśmy nadchodzącą 100 rocznicę odzyskania niepodległości. W klasach:6A, 6B i 7A odbyły się wieczornice poetyckie. Czytaliśmy wiersze K. K. Baczyńskiego, A. Słonimskiego, K. I. Gałczyńskiego, W. Szymborskiej i wielu innych poetów, którzy wyrażali miłość do ojczyny i konieczność walki o wolność strofami. Towarzyszyła nam muzyka Fryderyka Chopina, Rota, marsze wojskowe i pieśni powstańcze. Uczniowie wykazali się wspaniałą postawą oraz zrozumieniem powagi treści utworów.

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1143

Ogółem 87624

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
3
8
Days
1
9
Hours
5
5
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.