Powiatowy Logopedyczny Konkurs Plastyczny

"Cyberprzestrzeń rywalem przyjaźni"

1. Organizator: Poradnia Psychologiczno -Pedagogiczna w Żaganiu

2. Termin: 04.03.2019 r. - 04.04.2019 r.

3. Grupa wiekowa: I kategoria "0",II kategoria- I, III kategoria -II, IV kategoria- III

4. Cel konkursu: Rozbudzanie twórczości plastycznej i językowej dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu,

rozwijanie własnej wyobraźni i oryginalności pomysłów, ćwiczenie sprawności językowej i manualnej, wzbogacanie

warsztatu plastycznego, prezentowanie różnych form i technik plastycznych.

5. Praca powinna przedstawiać wady samotnego korzystania z internetu, gadżetów elektronicznych a zalety prowadzenia dialogu,

spędzania wspólnego czasu z rówieśnikami, przyjaciółmi.

6. Format pracy: A4

7. Praca musi być zaopatrzona w: tytuł z metryczką, drukowanymi literami (nazwa konkursu, imię i nazwisko dziecka, wiek, klasa, nr  kategorii,

nazwę placówki, imię i nazwisko opiekuna, telefon kontaktowy do opiekuna, adres e-mail opiekuna)

8. Na konkurs może zgłosić dziecko tylko osoba dorosła