PASOWANIE NA CZYTELNIKA

W środę, 6 marca, w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych. Wychowankowie Pani Małgorzaty Moskwy i Pani Marty Susfał przyszli w tym dniu odświętnie ubrani i gotowi zostać pełnoprawnymi czytelnikami biblioteki szkolnej. Pierwszoklasiści wykazali się dużą wiedzą na temat zasad panujących w bibliotece oraz  jak należy postępować z książką. Uroczystość uświetnili uczniowie klasy trzeciej prezentując program artystyczny, przygotowany przez Panią Iwonę Trybulińską. Po obejrzeniu przedstawienia nastąpiło uroczyste pasowanie na czytelnika. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i zakładki do książek.

Wszyscy bardzo miło spędziliśmy czas. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

A.P.