DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

 

W środę, 6 marca, w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych. Wychowankowie Pani Małgorzaty Moskwy i Pani Marty Susfał przyszli w tym dniu odświętnie ubrani i gotowi zostać pełnoprawnymi czytelnikami biblioteki szkolnej. Pierwszoklasiści wykazali się dużą wiedzą na temat zasad panujących w bibliotece oraz  jak należy postępować z książką. Uroczystość uświetnili uczniowie klasy trzeciej prezentując program artystyczny, przygotowany przez Panią Iwonę Trybulińską. Po obejrzeniu przedstawienia nastąpiło uroczyste pasowanie na czytelnika. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i zakładki do książek.

Wszyscy bardzo miło spędziliśmy czas. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

A.P.

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1141

Ogółem 87622

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
3
8
Days
1
9
Hours
0
4
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.