SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 12 lutego, w bibliotece, odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego. Komisja konkursowa w składzie : Marzena Chłopek, Magdalena Antosz i Magdalena Sofroniuk- wyłoniła uczniów, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w IX Żagańskiej Kuźni Talentów:

Klasy I-III

1. Małgorzata Kuźmiak
  2. Justyna Stachowiak

Klasy IV-VI

1. Milena Mikołajewska
  2. Iga Jaworska

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a wygranym gratulujemy i życzymy powodzenia w konkursie miejskim.

A.P.