DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

KONKURS RECYTATORSKI

 

21 lutego w Sali Inter Żagańskiego Pałacu Kultury w ramach IX Żagańskiej Kuźni Talentów odbył się konkurs recytatorski dla uczniów z żagańskich szkół.

Dwie uczennice z naszej szkoły, które brały udział w konkursie otrzymały wyróżnienia, są to Justyna Stachowiak z klasy III przygotowana przez Panią Iwonę Trybulińską oraz Milena Mikołajewska z klasy IV b przygotowana przez Panią Martę Sawicką- Szczesiak.

Gratulujemy J

                                                                                                                                                               A.P.

 

 

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1143

Ogółem 87624

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
3
8
Days
2
0
Hours
0
3
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.