DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Zimowisko

Zimowisko już za nami. Było mnóstwo atrakcji i świetnej zabawy. Odwiedziliśmy Policję, Straż Pożarną, Muzeum Obozów Jenieckich, Salę Tradycji Czarnej Dywizji, Jednostkę Wojskową w Świętoszowie, Miejską Bibliotekę Publiczną w Żaganiu, braliśmy udział w zajęciach przygotowanych przez Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną oraz uczestniczyliśmy w warsztatach kulinarnych w Pizzerii Mafii. Nie zabrakło również pełnych emocji rozgrywek sportowych na sali gimnastycznej. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki. Do zobaczenia za rok :)

 Orman

      

      

Licznik odwiedzin

Miesiąc 101

Ogółem 101740

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
4
3
Days
1
2
Hours
2
7
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.