DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE

11 grudnia w PSP nr 2 odbyły się WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE. W warsztatach brali udział uczniowie naszej szkoły, rodzice a także zaproszeni goście z miejskich przedszkoli w Żaganiu. Jak co roku warsztaty były bardzo udane i obfitowały w przepiękne ozdoby i dekoracje świąteczne. Wytwory wspólnej pracy można było podziwiać a także zakupić na szkolnym kiermaszu świątecznym. Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za miłą współpracę i zapraszamy za rok :-)

K. Orman

         

       

Licznik odwiedzin

Miesiąc 100

Ogółem 101739

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
4
3
Days
1
2
Hours
0
3
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.