DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

KONKURS „LEON”

14 listopada 2018 roku odbył się Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon”. Z naszej szkoły w Konkursie Zintegrowane Sprawności wzięło udział 11 uczniów z klasy II i III. Zadania wymagały od uczniów skupienia, wykorzystania zdobytych umiejętności i trochę szczęścia. Teraz wszyscy czekamy na wyniki…

                                                                                                                   Małgorzata Moskwa

Licznik odwiedzin

Miesiąc 117

Ogółem 101756

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
7
4
4
Days
0
6
Hours
0
5
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.