Spotkanie wigilijne

14.12.2018r. tradycyjnie odbyło się w naszej szkole spotkanie wigilijne dla pracowników szkoły , emerytowanych nauczycieli oraz zaproszonych gości.

Uczniowie klasy V C wraz z naszą solistką Martynką Hawryluk uczennicą kl. VII, Lidią Łach grającą na flecie z kl. IV a  i najmłodszym aniołkiem Dawidkiem Brożyną uczniem grupy „O” a zaprezentowali przedstawienie jasełkowe pt: „Polska stajenka Dawno dawno temu” wprowadzając wszystkich w miły  serdeczny świąteczny nastrój.

E.Skowrońska