DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Spotkanie wigilijne

14.12.2018r. tradycyjnie odbyło się w naszej szkole spotkanie wigilijne dla pracowników szkoły , emerytowanych nauczycieli oraz zaproszonych gości.

Uczniowie klasy V C wraz z naszą solistką Martynką Hawryluk uczennicą kl. VII, Lidią Łach grającą na flecie z kl. IV a  i najmłodszym aniołkiem Dawidkiem Brożyną uczniem grupy „O” a zaprezentowali przedstawienie jasełkowe pt: „Polska stajenka Dawno dawno temu” wprowadzając wszystkich w miły  serdeczny świąteczny nastrój. 

E.Skowrońska

  

Licznik odwiedzin

Miesiąc 723

Ogółem 88584

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
6
0
Days
1
9
Hours
1
5
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.