Zapraszamy do 60-tki

Jesteś uczniem Gimnazjum lub Szkoły Podstawowej?

Twoja edukacja na tym etapie dobiega końca?

Myślisz o dalszej drodze nauki?

Super!!!!!! Dołącz do ekipy 60-tki

Jesteśmy blisko i czekamy na Ciebie!!!!!

Już dziś możesz być pewien, ze otworzymy klasy dla Ciebie, bez znaczenia czy kończysz 3 klasę gimnazjum, czy 8 klasę szkoły podstawowej. Nic się nie martw, jesteśmy gotowi na Ciebie i Twoich kolegów. 60–tka jest dla wszystkich!!!!

W szkole koło wieży możesz uczyć się w liceach, technikach, szkole branżowej I stopnia.

Teraz myśl już tylko o szybkim finiszu i o nowej przygodzie w ZSTiL w Żaganiu. Czekamy na Ciebie!!!!! Jesteśmy otwarci na Ciebie  już dzisiaj. Przyjdź, zobacz, zostań z Nami.

60 TEAM

Hour