Szafki dla klas pierwszych

W piątek, 23 listopada 2018r. uczniowie klas pierwszych otrzymali szafki, dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pań z Rady Rodziców oraz wpłatom rodziców na Radę Rodziców. To była niezwykła chwila, bo po przecięciu wstęgi przez przedstawicieli klas i wejściu do szatni dzieci zobaczyły kluczyki włożone do szafek z pięknymi breloczkami  i kolorowymi wstążkami, a po otwarciu szafek… następna niespodzianka: słodkości i kolorowy balonik. Za takie wspaniałości dzieci podziękowały rodzicom wręczając serduszka z własnoręcznymi podpisami oraz śpiewając radosną piosenkę. Pani dyrektor oraz wychowawczynie klas IA i IB również serdecznie podziękowały rodzicom.

Małgorzata Moskwa, Marta Susfał

Hour