DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Szafki dla klas pierwszych

W piątek, 23 listopada 2018r. uczniowie klas pierwszych otrzymali szafki, dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pań z Rady Rodziców oraz wpłatom rodziców na Radę Rodziców. To była niezwykła chwila, bo po przecięciu wstęgi przez przedstawicieli klas i wejściu do szatni dzieci zobaczyły kluczyki włożone do szafek z pięknymi breloczkami  i kolorowymi wstążkami, a po otwarciu szafek… następna niespodzianka: słodkości i kolorowy balonik. Za takie wspaniałości dzieci podziękowały rodzicom wręczając serduszka z własnoręcznymi podpisami oraz śpiewając radosną piosenkę. Pani dyrektor oraz wychowawczynie klas IA i IB również serdecznie podziękowały rodzicom.

Małgorzata Moskwa, Marta Susfał

  

  

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1141

Ogółem 87622

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
3
8
Days
1
8
Hours
5
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.