DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W poniedziałek (26. listopada) w bibliotece szkolnej obchodzony był Dzień Pluszowego Misia.

Uczniowie z klas I a i I b odwiedzili bibliotekę wraz ze swoimi misiami. Dzieci poznały historię pluszowego misia, wysłuchały opowiadania o Kubusiu Puchatku „Kubuś i dobre maniery”. Każdy miał też możliwość narysować swojego misia lub pokolorować misiowy obrazek.

Uczniowie z klas starszych również przychodzili z misiami i na każdej przerwie tworzyli portrety misiów oraz słuchali przygód Kubusia Puchatka czytanych przez uczniów z klasy VI b Konrada i Sebastiana.