DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W poniedziałek (26. listopada) w bibliotece szkolnej obchodzony był Dzień Pluszowego Misia.

Uczniowie z klas I a i I b odwiedzili bibliotekę wraz ze swoimi misiami. Dzieci poznały historię pluszowego misia, wysłuchały opowiadania o Kubusiu Puchatku „Kubuś i dobre maniery”. Każdy miał też możliwość narysować swojego misia lub pokolorować misiowy obrazek.

Uczniowie z klas starszych również przychodzili z misiami i na każdej przerwie tworzyli portrety misiów oraz słuchali przygód Kubusia Puchatka czytanych przez uczniów z klasy VI b Konrada i Sebastiana.

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1142

Ogółem 87623

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
3
8
Days
1
9
Hours
5
5
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.