DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

co ja czytam wolne lektury

 

Uczniowie klasy VI b: Kasia Marszewska, Daria Szymczak i Konrad Szyszko, przystąpili do konkursu zorganizowanego przez fundację Nowoczesna Polska, by zachęcić dzieci i młodzież do czytania oraz promowania czytelnictwa w swojej społeczności. Trzyosobowy zespół przeprowadził w szkole kampanię promującą czytelnictwo polegającą na odgadywaniu tytułów książek poprzez kalambury. Zarówno prowadzący jak i uczestnicy świetnie się bawili.

W tym samym konkursie udział wzięły uczennice klasy VIII : Jagoda Błażałek, Klaudia Plucińska i Anna Jopek.

 Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz polubienia na instagramie szkolnym https://www.instagram.com/psp2zagan/

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1141

Ogółem 87622

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
3
8
Days
1
9
Hours
0
3
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.