co ja czytam wolne lektury

Uczniowie klasy VI b: Kasia Marszewska, Daria Szymczak i Konrad Szyszko, przystąpili do konkursu zorganizowanego przez fundację Nowoczesna Polska, by zachęcić dzieci i młodzież do czytania oraz promowania czytelnictwa w swojej społeczności. Trzyosobowy zespół przeprowadził w szkole kampanię promującą czytelnictwo polegającą na odgadywaniu tytułów książek poprzez kalambury. Zarówno prowadzący jak i uczestnicy świetnie się bawili.

W tym samym konkursie udział wzięły uczennice klasy VIII : Jagoda Błażałek, Klaudia Plucińska i Anna Jopek.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz polubienia na instagramie szkolnym https://www.instagram.com/psp2zagan/

Hour