DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

W niedzielę 11 listopada o godzinie 11:11 wystartowała siódma edycja żagańskiego Biegu Niepodległości. Wcześniej, od godziny 9:30, biegały dzieci.

Każdy uczcił ten dzień na swój sposób. Jedni udziałem w biegu – m.in. Wiktor i Michał Owsianka z Tatą Kamilem, Kacper Janda czy Pan Wiesław Chłopek, inni kibicowali, a jeszcze inni – sprzedawali ciasto! Żagańska Dwójka wystawiła wyjątkowo silną i zgraną drużynę, która od wczesnych godzin rannych – z Kapitanem Karoliną Poprawską na czele i biało-czerwoną wstążką na piersi – kwestowała na rzecz naszych Uczniów. Celem po raz kolejny było zebranie brakujących pieniędzy na szafki. Zebrana kwota: 910,01 zł to wyczyn nie mniejszy niż udział w biegu, zwłaszcza, że nasze stoisko z łakociami nie było jedynym tego typu stoiskiem na żagańskiej Arenie. Oczywiście pozdrawiamy konkurencję ze Szprotawy! Miło nam, że odwiedzili nas Dyrektorzy innych żagańskich placówek, a także Burmistrz Elekt – Pan Andrzej Katarzyniec. Dołożyli w ten sposób swoją cegiełkę…

Dziękujemy Wspaniałym Rodzicom za udaną współpracę podczas organizacji kiermaszu!

Dziękujemy również Szanownej Dyrekcji za wsparcie duchowe i sernikowe!

Kolejny Bieg już za rok. Do zobaczenia!

Rada Rodziców

 

 

 

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1141

Ogółem 87622

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
3
8
Days
1
9
Hours
4
2
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.