BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

W niedzielę 11 listopada o godzinie 11:11 wystartowała siódma edycja żagańskiego Biegu Niepodległości. Wcześniej, od godziny 9:30, biegały dzieci.

Każdy uczcił ten dzień na swój sposób. Jedni udziałem w biegu – m.in. Wiktor i Michał Owsianka z Tatą Kamilem, Kacper Janda czy Pan Wiesław Chłopek, inni kibicowali, a jeszcze inni – sprzedawali ciasto! Żagańska Dwójka wystawiła wyjątkowo silną i zgraną drużynę, która od wczesnych godzin rannych – z Kapitanem Karoliną Poprawską na czele i biało-czerwoną wstążką na piersi – kwestowała na rzecz naszych Uczniów. Celem po raz kolejny było zebranie brakujących pieniędzy na szafki. Zebrana kwota: 910,01 zł to wyczyn nie mniejszy niż udział w biegu, zwłaszcza, że nasze stoisko z łakociami nie było jedynym tego typu stoiskiem na żagańskiej Arenie. Oczywiście pozdrawiamy konkurencję ze Szprotawy! Miło nam, że odwiedzili nas Dyrektorzy innych żagańskich placówek, a także Burmistrz Elekt – Pan Andrzej Katarzyniec. Dołożyli w ten sposób swoją cegiełkę…

Dziękujemy Wspaniałym Rodzicom za udaną współpracę podczas organizacji kiermaszu!

Dziękujemy również Szanownej Dyrekcji za wsparcie duchowe i sernikowe!

Kolejny Bieg już za rok. Do zobaczenia!