DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Sprzątanie Świata 2018

Tegoroczne Sprzątanie Świata pod hasłem „Akcja segregacja” odbyło się 21 września 2018r. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. 11 LDKP w Żaganiu wraz ze swoimi wychowawcami i nauczycielami wzięli udział w sprzątaniu bliższej i dalszej okolicy szkoły,

Dzieci z klas 0-III z wielkim zapałem przystąpiły do pracy segregując śmieci do worków , sprzątali boisko i teren przyszkolny.  Uczniowie klasy IV i VIII udali się na wyznaczony teren maszerując ulicami Skarbową , Augustynów , Wojska Polskiego , Mickiewicza ,sprzątali Plac Królowej Jadwigi , teren wokół kościoła poewangelickiego.

Uczniowie po zakończonej pracy w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku i dobrze wykonanej pracy, bardzo potrzebnej środowisku , udali się wraz z nauczycielami na ognisko piec kiełbaski.

  Ewa Gzyl

 

     

 

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1141

Ogółem 87622

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
3
8
Days
1
9
Hours
2
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.