DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

JARMARK ŚW MICHAŁA

W tym roku po raz XXIII odbył się w naszym mieście Jarmark Świętego Michała. Rozpoczął się on 7 września od barwnego korowodu, w którym uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły. Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły ubrani byli w barwy naszego Patrona. Dominował kolor czarny i pomarańczowy. Z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przypadającej w tym roku część uczniów ubrana była również w barwy narodowe biało czerwone. Nad głowami wszystkich powiewały radośnie balony w kolorach naszych stroi. Pogoda była piękna,  a nasze humory wspaniałe i radosne.

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1141

Ogółem 87622

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
3
8
Days
1
9
Hours
1
7
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.