JARMARK ŚW MICHAŁA

W tym roku po raz XXIII odbył się w naszym mieście Jarmark Świętego Michała. Rozpoczął się on 7 września od barwnego korowodu, w którym uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły. Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły ubrani byli w barwy naszego Patrona. Dominował kolor czarny i pomarańczowy. Z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przypadającej w tym roku część uczniów ubrana była również w barwy narodowe biało czerwone. Nad głowami wszystkich powiewały radośnie balony w kolorach naszych stroi. Pogoda była piękna,  a nasze humory wspaniałe i radosne.

Hour