DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

Tysiące szkół, tysiące klas

Rozwarło swoje bramy...

Do wspólnej pracy stańmy dziś.

Uwaga! Za – czy – na – my!

 

3 września 2018 roku odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Gro uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy.

Dyrektor Pani Beata Purwiel serdecznie powitała wszystkich uczniów – w szczególności uczniów, którzy po raz pierwszy przyszli do naszej szkoły oraz rodziców i grono

pedagogiczne. Życzymy wszystkim Uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 770

Ogółem 86018

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
0
2
Days
2
0
Hours
3
2
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.