UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Tysiące szkół, tysiące klas

Rozwarło swoje bramy...

Do wspólnej pracy stańmy dziś.

Uwaga! Za – czy – na – my!

3 września 2018 roku odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Gro uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy.

Dyrektor Pani Beata Purwiel serdecznie powitała wszystkich uczniów – w szczególności uczniów, którzy po raz pierwszy przyszli do naszej szkoły oraz rodziców i grono

pedagogiczne. Życzymy wszystkim Uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.