.

Ponieważ zbliżające się wakacje to piękny i zasłużony czas wypoczynku, zarówno dla dzieci, jak i kadry pedagogicznej. Ważne jest, aby przebiegał on w bezpiecznych warunkach.

Dlatego przypominamy, że Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało specjalny "Poradnik bezpiecznego wypoczynku". Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej ministerstwa. Można w nim znaleźć najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek. Na stronie MEN jest też dostępna informacja o publicznej bazie wypoczynku, umożliwiającej sprawdzenie wiarygodności organizatora wypoczynku.

Wszystkim, a przede wszystkim Wam uczniowie życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku, dużo słońca i radości, przyjemności z wolnego czasu.