DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

.

Ponieważ zbliżające się wakacje to piękny i zasłużony czas wypoczynku, zarówno dla dzieci, jak i kadry pedagogicznej. Ważne jest, aby przebiegał on w bezpiecznych warunkach.

Dlatego przypominamy, że Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało specjalny "Poradnik bezpiecznego wypoczynku". Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej ministerstwa. Można w nim znaleźć najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek. Na stronie MEN jest też dostępna informacja o publicznej bazie wypoczynku, umożliwiającej sprawdzenie wiarygodności organizatora wypoczynku.

Wszystkim, a przede wszystkim Wam uczniowie życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku, dużo słońca i radości, przyjemności z wolnego czasu.

Licznik odwiedzin

Miesiąc 770

Ogółem 86018

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
0
2
Days
2
0
Hours
1
5
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.