DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

"Skacz, Licz i Czytaj"

Po raz kolejny w naszej szkole odbył się turniej "Skacz, Licz i Czytaj". Wzięły w nim udział drużyny składające się z uczniów klas 5 i 6 żagańskich szkół podstawowych. Podczas rozgrywek zawodnicy zmagają się w konkurencjach matematycznych, sportowych, matematyczno-sportowych oraz czytelniczych. Rywalizacja odbywała się zgodnie z zasadami fair play, wszyscy bardzo się starali i doskonale się bawili. Nasza drużyna zajęła III miejsce. Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne! Do zobaczenia w przyszłym roku!

 

Jakub Harasymowicz

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 770

Ogółem 86018

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
0
2
Days
2
0
Hours
3
7
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.