"Skacz, Licz i Czytaj"

Po raz kolejny w naszej szkole odbył się turniej "Skacz, Licz i Czytaj". Wzięły w nim udział drużyny składające się z uczniów klas 5 i 6 żagańskich szkół podstawowych. Podczas rozgrywek zawodnicy zmagają się w konkurencjach matematycznych, sportowych, matematyczno-sportowych oraz czytelniczych. Rywalizacja odbywała się zgodnie z zasadami fair play, wszyscy bardzo się starali i doskonale się bawili. Nasza drużyna zajęła III miejsce. Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne! Do zobaczenia w przyszłym roku!

Jakub Harasymowicz