DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

FESTYN

W dniu 26.05.2018 odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „Z rodzinką po zdrowie”. Dzięki zaangażowaniu i współpracy z rodzicami udało się stworzyć wspaniałe wydarzenie, które obfitowało w wiele atrakcji. Można było oglądać gwiazdy, przenieść się w przestrzeń 3D, obejrzeć z bliska pojazdy wojskowe, dowiedzieć się wiele o segregacji odpadów, kupić książki, poćwiczyć prawidłową wymowę pod okiem logopedy szkolnego, sprawdzić ciśnienie krwi, pomalować twarz ,zdobyć cenne nagrody w loterii fantowej oraz wyskakać się na dmuchanych zamkach.

Rodzice dbali, by każdy znalazł swój ulubiony przysmak. Można było skosztować kartkówki, kiełbasy, pajdy chleba ze smalcem. Dla łasuchów przygotowywano słodkie gofry, naleśniki i domowe ciasta.

Hitem dnia okazał się turniej siatkówki, podczas którego zmierzyli się ze sobą rodzice, uczniowie oraz nauczyciele. Gratulujemy rodzicom wygranej z nauczycielami i obiecujemy odegrać się w przyszłym roku! Uczniowie pokazali wspaniałe umiejętności sportowe i ducha rywalizacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom,  sponsorom oraz burmistrzowi Danielowi Marchewce, za zaangażowanie i wsparcie w realizacji wspólnej inicjatywy. 

 

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 922

Ogółem 84699

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
7
0
Days
0
6
Hours
1
5
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.