FESTYN

W dniu 26.05.2018 odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „Z rodzinką po zdrowie”. Dzięki zaangażowaniu i współpracy z rodzicami udało się stworzyć wspaniałe wydarzenie, które obfitowało w wiele atrakcji. Można było oglądać gwiazdy, przenieść się w przestrzeń 3D, obejrzeć z bliska pojazdy wojskowe, dowiedzieć się wiele o segregacji odpadów, kupić książki, poćwiczyć prawidłową wymowę pod okiem logopedy szkolnego, sprawdzić ciśnienie krwi, pomalować twarz ,zdobyć cenne nagrody w loterii fantowej oraz wyskakać się na dmuchanych zamkach.

Rodzice dbali, by każdy znalazł swój ulubiony przysmak. Można było skosztować kartkówki, kiełbasy, pajdy chleba ze smalcem. Dla łasuchów przygotowywano słodkie gofry, naleśniki i domowe ciasta.

Hitem dnia okazał się turniej siatkówki, podczas którego zmierzyli się ze sobą rodzice, uczniowie oraz nauczyciele. Gratulujemy rodzicom wygranej z nauczycielami i obiecujemy odegrać się w przyszłym roku! Uczniowie pokazali wspaniałe umiejętności sportowe i ducha rywalizacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom,  sponsorom oraz burmistrzowi Danielowi Marchewce, za zaangażowanie i wsparcie w realizacji wspólnej inicjatywy.

Day