DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

SPOTKANIE Z ABSOLWENTAMI NASZEJ SZKOŁY

W ramach cyklu spotkań z absolwentami mieliśmy okazję gościć Panią Agnieszkę Piątek, mamę jednej z uczennic klasy 3c. Pani Agnieszka pokazała dzieciom swoją tarczę szkolną oraz zdjęcia klasowe. Następnie wybraliśmy się na wycieczkę po budynku szkolnym i otaczającym terenie. Dowiedzieliśmy się gdzie znajdowała się klasa Pani Agnieszki, w jakich klasach uczono poszczególnych przedmiotów i jakie nastąpiły zmiany. Dzieci były bardzo zainteresowane i zadawały wiele pytań. Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie.

            Marta Susfał

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1141

Ogółem 87622

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
3
3
8
Days
1
8
Hours
5
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.