SPOTKANIE Z ABSOLWENTAMI NASZEJ SZKOŁY

W ramach cyklu spotkań z absolwentami mieliśmy okazję gościć Panią Agnieszkę Piątek, mamę jednej z uczennic klasy 3c. Pani Agnieszka pokazała dzieciom swoją tarczę szkolną oraz zdjęcia klasowe. Następnie wybraliśmy się na wycieczkę po budynku szkolnym i otaczającym terenie. Dowiedzieliśmy się gdzie znajdowała się klasa Pani Agnieszki, w jakich klasach uczono poszczególnych przedmiotów i jakie nastąpiły zmiany. Dzieci były bardzo zainteresowane i zadawały wiele pytań. Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie.

Marta Susfał