DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Niezwyczajni goście w murach szkoły

Z 30 na 31 maja 2018 r w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 im. 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu gościliśmy ORGANISTÓW, uczestników V Rajdu Rowerowego Fundacji Podziel się sobą.

 W tym roku pokonują rowerem trasę Wrocław-Szczecin, propagując ideę przeszczepień organów.

W naszej szkole spędzili noc, zwiedzili szkolną Salę Tradycji i pod przewodnictwem przedstawicieli Grona Pracowników poznali historięszkoły, która w bieżącym roku obchodzi jubileusz 70 lecia istnienia oraz 10 lecia Patronatu 11 LDKPanc oraz Żagania.

Rankiem 31.05.2018 r. podczas rowerowej przejażdżki po mieście pokazaliśmy naszym gościom siedzibę Patrona Szkoły 11 LDKPanc oraz Muzeum STALAG VIII C.

               Wspólnie pokonaliśmy z nimi trasę 20 km z Żagania do Siodła. Stamtąd uczestnicy Rajdu ruszyli w dalszą 70 km trasę do Krosna Odrzańskiego.

 

 

 

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1433

Ogółem 81713

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
7
Hours
3
8
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.