DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

VIII Rajd Szlakiem Keplera

Wspaniały sukces czwórki naszych uczniów Jagody Błażałek, Joanny Basińskiej, Sebastiana Mikołajewskiego oraz Dominika Rotarskiego, którzy uczestniczyli w VIII Rajdzie Szlakiem Keplera organizowanym przez Centrum Kultury w Żaganiu. Drużyna z PSP 2 w Żaganiu zajęła I miejsce i pokonała nie tylko drużyny z Żagańskich Podstawówek, ale także i Gimnazja. Podczas konkursu dzieci wraz z opiekunem, miały za zadanie odnaleźć zaznaczone na mapie punkty i odpowiadać na pytania w krzyżówce, rozwiązać gry logiczne, sterować Marsjańskim łazikiem oraz odpowiadać na pytania z dziedziny astronomii.

Gratulujemy wspaniałego wyniku i trzymamy kciuki za kolejne!

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1431

Ogółem 81711

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
6
Hours
5
8
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.