VIII Rajd Szlakiem Keplera

Wspaniały sukces czwórki naszych uczniów Jagody Błażałek, Joanny Basińskiej, Sebastiana Mikołajewskiego oraz Dominika Rotarskiego, którzy uczestniczyli w VIII Rajdzie Szlakiem Keplera organizowanym przez Centrum Kultury w Żaganiu. Drużyna z PSP 2 w Żaganiu zajęła I miejsce i pokonała nie tylko drużyny z Żagańskich Podstawówek, ale także i Gimnazja. Podczas konkursu dzieci wraz z opiekunem, miały za zadanie odnaleźć zaznaczone na mapie punkty i odpowiadać na pytania w krzyżówce, rozwiązać gry logiczne, sterować Marsjańskim łazikiem oraz odpowiadać na pytania z dziedziny astronomii.

Gratulujemy wspaniałego wyniku i trzymamy kciuki za kolejne!