DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

Konkurs plastyczny „Moja Szkoła”

W ramach obchodów 70–cio  Lecia Naszej Szkoły wśród uczniów klas I – III przeprowadzony został pt. „Moja Szkoła”. Uczniowie w czasie zajęć wykonywali prace plastyczne obrazujące szkołę. Komisja konkursowa miała ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ prace były wykonane starannie, techniki plastyczne różnorodne, po prostu były bardzo ładne. I miejsce zajęła praca wykonana przez ucznia klasy II A – Wojtka Kuszlewskiego, II miejsce – praca wykonana przez uczennicę klasy III C – Kingę Twardowską, III miejsce - praca wykonana przez uczennicę klasy III C Maję Halat, natomiast wyróżnienie otrzymały za swoją pracę uczennice klasy II A- Maja Bystroń i Maja Matyjas. Za ciekawe prace otrzymali dyplomy.

                                                                                                              Małgorzata Moskwa

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1435

Ogółem 81715

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
8
Hours
1
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.