Konkurs plastyczny „Moja Szkoła”

W ramach obchodów 70–cio  Lecia Naszej Szkoły wśród uczniów klas I – III przeprowadzony został pt. „Moja Szkoła”. Uczniowie w czasie zajęć wykonywali prace plastyczne obrazujące szkołę. Komisja konkursowa miała ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ prace były wykonane starannie, techniki plastyczne różnorodne, po prostu były bardzo ładne. I miejsce zajęła praca wykonana przez ucznia klasy II A – Wojtka Kuszlewskiego, II miejsce – praca wykonana przez uczennicę klasy III C – Kingę Twardowską, III miejsce - praca wykonana przez uczennicę klasy III C Maję Halat, natomiast wyróżnienie otrzymały za swoją pracę uczennice klasy II A- Maja Bystroń i Maja Matyjas. Za ciekawe prace otrzymali dyplomy.

Małgorzata Moskwa

Day