DESIGNED BY OLWEBDESIGN

Aktualności

„EKOlogiczny Żagań 2018”

26 kwietnia 2018r. w ramach akcji „EKOlogiczny Żagań 2018” uczniowie klasy III B brali udział w grze plenerowej planszowej „Skocz w zarośla” na terenie Pałacu, przygotowanej przez Klub Gaja.Była rywalizacja i różne ciekawostki na temat zwierząt żyjących wokół nas. Po zakończeniu gry, uczniowie otrzymali napoje i zdrowe batoniki od MPOiRDSp.zo.o. Żagań oraz próbowali swoich sił w konkursach zorganizowanych przez ZZO Marszów.

                                                                                                                             Małgorzata Moskwa

Licznik odwiedzin

Miesiąc 1433

Ogółem 81713

Do końca roku szkolnego zostało

Time passed:
2
1
5
Days
0
7
Hours
3
9
Minutes
           
         
        
Copyright © All rights reserved - PSP Nr 2 w Żaganiu - ℜ2014
Designed by olwebdesign.com

Serwis www.psp2.zagan.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

W związku z powołaniem Administratora Bezpieczeństwa Informacji, jawny rejestr zbiorów danych osobowych prowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11 maja 2015 r. (Dz. U. 2015 poz. 719) został przygotowany i jest dostępny w wersji papierowej na terenie naszej jednostki. Wszelkie osoby zainteresowane zapraszamy do naszej szkoły.